Hakkımızda

Açık, kapalı alan seçenekleri ile düğün, davet, toplantı ve organizasyonlarınızın en özel adresi olan Maksim Salonu birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. En özel anların geri dönüşü olmayan anılarda yer etmesi adına, organizasyonlarımızın yapılacağı alanların, tertipli, temiz, sistematik, uzman ve alanında profesyonel adresler olması oldukça önemlidir. Kaliteli bir hizmet anlayışın varlığı sizin ve misafirlerinizin güzel bir gün geçirmesi adına olmazsa olmaz bir kuraldır. Bu kapsamda düğün, nişan, nikâh, sünnet, kına, toplantı, kongre, sürpriz parti ve yıldönümü kutlamalarını yapabileceğiniz firmamız, sizleri her alanda vazgeçemeyeceğiniz özel anlara davet ediyor.

İstanbul düğün salonu ve her türlü davet organizasyonlarınızda şık ve estetik bir düğün zarafetini sizlerin ve değerli konuklarınızın beğenilerine sunuyoruz. En dolu alternatif seçeneklerimizle gecenize ışıltı ve renk katıyoruz. Uzman personellerimizin eşsiz hizmetleriyle, kendinizi şımartılmış hissedeceğiniz ilgi ve alakalı sunumlarıyla sizlere evinizin konforunu sunuyor. Çekirdekten yetiştiğimiz hizmet sektöründe, müşteri memnuniyeti konusunda deneyimli çalışanlarımızla hiçbir masraftan kaçınmadan, olumlu referanslarınız adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

En nezih karşılama personelleri tarafından, güler yüzlü anlayışımızla davetlilerinizi salonumuzda ağırlayarak, mutlu bir gün yaşamanıza yardımcı oluyoruz. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde eşsiz bir doğa manzarası eşliğinde, 700 kişilik oturma kapasitemiz, özel konuk otoparkımız ve 200 kişilik eşsiz bahçe alanımızla unutamayacağınız bir konforu sizlerle buluşturuyoruz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayıp uyguladığımız hizmetlerimiz kapsamında, sizde misafirlerinize eşsiz bir şölen yaşatmaya hazır olun.

Öne Çıkarılanlar

Sarıyer Kına Organizasyonu

Kına gecesi, birçok kültürde gelinin bekarlığa veda ettiği, kadınlar arasında gerçekleşen &ou

Sarıyer Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu, birçok kültürde ve özellikle Türkiye'de önemli bir ge&

Sarıyer Söz Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyon, oldukça önemli hizmetlerden biridir. Nişan anı, çok özel ve önemli b

Sarıyer Mevlüt Organizasyonu

Mevlüt ve diğer organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz adres, Maksim Garden sizlerin hizme

Yorumlar